Upalne lata, podczas których temperatury nierzadko przekraczają 30 stopni, a niekiedy dochodzą nawet do 40 stopni Celsjusza zdarzają się w Polsce coraz częściej. Utrzymujące się przez długi czas tak wysokie temperatury sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na montaż klimatyzacji w biurze lub w domu. Zapewnienie odpowiedniej temperatury w miejscu pracy w pozytywny sposób wpływa na wydajność pracowników.

Klimatyzacja do domu i lokali usługowych w Kluczborku

Nasza firma oferuje kompleksowy montaż i obsługę klimatyzacji w domach, lokalach usługowych oraz biurach na terenie Kluczborka. Oprócz wykonania i montażu instalacji oferujemy również pomoc w doborze odpowiedniego klimatyzatora, który swoją wydajnością zapewni komfort termiczny w pomieszczeniach.

Montaż i serwis klimatyzacji

Kupując nasze klimatyzatory oraz zlecając nam ich podłączenie możesz liczyć na nasze wsparcie również w późniejszym czasie. Oprócz usług montażowych i instalacyjnych oferujemy również usługi serwisowe. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie z naszej strony przy przeglądach serwisowych urządzeń oraz przy corocznym czyszczeniu i uzupełnianiu czynnika chłodniczego.

Jeśli nasze instalacje są regularnie serwisowane i konserwowane, mogą służyć przez bardzo długie lata.