W dobie bardzo gorących lat, w czasie których fale upałów trwają nawet po kilka tygodni, klimatyzacja staje się standardem w biurach, lokalach gastronomicznych, hotelach oraz mieszkaniach. Dlaczego decydując się na zakup klimatyzacji do swojego lokalu czy mieszkania warto wybrać produkty sprawdzonej firmy? Dlaczego warto powierzyć wykonanie klimatyzacji od A do Z naszej firmie?

Klimatyzacja do domu i lokali usługowych w Nysie

Nasza firma oferuje profesjonalne, kompleksowe usługi związane z montażem klimatyzacji na terenie Nysy. Przyjeżdżając do klienta, możemy zająć się wszystkim – od A do Z. Swoją pracę rozpoczynamy od przeglądu dostępnych rozwiązań i sporządzenia projektu koncepcyjnego. Następnie dobieramy konkretne klimatyzatory (pod względem mocy, wydajności oraz innych parametrów istotnych dla użytkownika) i wykonujemy całą instalację.

Montaż i serwis klimatyzacji

Oprócz usług montażowych oraz uruchomienia, oferujemy też przeglądy serwisowe oraz eksploatacyjne instalacji. Nasi specjaliści mogą wykonać coroczny przegląd wraz z odgrzybianiem, uzupełnieniem czynnika oraz wymianą filtrów. Dzięki temu można mieć pewność, że klimatyzacja jest czysta i działa bez zarzutu.